Shiva Recycle

Giedrius Stauskas

Visi žinome, jog nėra tokio dalyko kaip išmesti laukan, nes globaliai mąstant pasaulis labai mažytis ir viską, kas atlieka nuo buities ar pramonės, reikia perdirbti, o ne tik mesti i šiukšlių dėžę. Taigi sukūriau piktogramą mesk_i_tam_skirta_deze arba kitaip Shiva recycle. Kadangi ši dievybė turi daugiau nei dvi rankas, tai jos puikiai vizualizuoja rūšiavimo procesą.

Reklama

9 responses to this post.

 1. Tai vis dėlto įgyvendinai šią idėją.
  Gaila, kad kol kas atrodo labiau kaip komiksas, nebūtų labai solidu matyt tokį ant pakelių stulpų, konteinerių ir pakuočių. Gal turi kitų variantų?

  Atsakyti

 2. tai čia yra tokio paties lygio piktograma kaip ir tą kurią rasi ant kramtomos gumos popierėlio – tik modifikuota versija. tokia ir buvo mintis. visa kita aprašyta viršuje. pabrėžiu, jog tai piktograma, tai nėra komiksas. piktogramos tuom ir yra piktogramos, kad yra tiek kiek ir buvo numatyta, o jei atsiranda nauja, tai turi perimti savo pirmtakės braižą. jei matydamas vokelį supranti, jog tai yra paštas – vokelis su žaibuku reikš telegrafą, o vokelis su @ reikš el.paštą.

  Atsakyti

  • minties aiškint man nereikia – juk pats ją pasiūliau ozono laikais. aš tik sakau, kad kramtomai gumai šis variantas dar netinka, nepakankamai švarus, aiškus, gal užtektų keturių ar net trijų rankų, “postamentas“ turbūt reiškia “lotoso kojas“, bet ir tai neaišku, nu bet kaip nori.

   Atsakyti

   • man tai matyti, jog iki siol tu nesupranti sios ikonos ir tau dar kazka reiktu pridet paaiskinimui, nes kazko tau truksta cia. ar ne taip tu teigi?. as sakau kaip sios ikonos kurejas, jog nieko cia netruksta. ozono laikai – geri laikai. man tai jie dar tebera – su ozono turiu dar rysi. pamenu tavo indeli – nepamirsau. tada kai tu pateikiei uzklausima sukurti kazka tokio (piesini, zenkla, komiksa) kas skatintu rusiuoti ir kas pakeistu ta ikonele ant kramtoskes popierelio. tai tada niekas nepateike nieko kaip ir. nepateike todel nes tai yra sprendimas kur ne bet kas gali sukurti. tuomet ir as nesukuriau. bet dabar patobulejes esu ir stai pykst pokst yra rezultatas.
    ir kvestionuok tu kiek nori, bet tai yra puikus rezultatas – jei sukursi geresni tai as apsidziaugsiu ir paspausiu tau ranka.

   • nesuprantu, ko taip jautriai reaguoji į “kritiką“. ji labai švelni ir temaldaujanti apsvarstyti ir alternatyvius, mažai ką besiskiriančius, variantus.
    tuo tarpu pats kritikuoti esi greitas, šaudai nesitaikydamas ir dažnai nesivargindamas argumentuot. gal problema tavyje?
    bet tikrai respect, kad vis dėlto ėmeisi idėjos 😉

   • p.s. “mano rezultatas – tobulas, sukurk geresnį“ – tai vaikiškos/geziškos aikštybės. gaila.

   • tikrai nepajegus tu šioj vietoj kritikuot. tai aš to už kritiką nelaikau. labai norėčiau, jog būtum geresnis šioj srity – tuomet pasisemčiau patirties.

    taip – tikrai gaila, jog tamsta atseit nesupratot ką parašiau paskutiniam sakiny ir išvertėt antraip kaip koks išverstskūris, skeltanagis.

    beje, džiugu būti palaikytam vaiku, nes vaikai yra arčiau dievo. labai norėčiau vaikišku išlikti ir toliau.

 3. Posted by cool beans on balandžio 28, 2010 at 19:50

  viery nais

  Atsakyti

 4. Posted by Fly on balandžio 28, 2010 at 19:52

  Super idėja. Man atrodo gerai ir ne itin solidus variantas.. Gi ne pensininkams aiškinama (tie ir taip viską rūšiuoja ir dar sukūrena) 😉 Žaibiška emblema tikrai patraukia akį. Aš už.

  Atsakyti

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: