Žaliasis kodas

Gytis Martinkus

Seniai labai seniai gyveno žmonės, kurie nešiukšlino. Nevažinėjo automobiliais, o eidavo savo kojomis. Nebuvo jokių gamyklų, bet svarbiausia jie brangino gamtą. Ne taip kaip dabar visi rūko, važinėja automobiliais, kerta medžius, žudo gyvūnus, vartoja narkotikus ir kitaip kenkia gamtai. Man gaila gamtos, juk joje gyvens mūsų vaikai ir provaikaičiai, kurie gyvens jau užterštoje aplinkoje. Bet svarbiausia ne mes tvarkysime savo šiukšles, o mūsų vaikai. Mes savo vaikams ir provaikaičiams užkrausime naštą, kurios galėtų ir nebūti. Jeigu mes pradėtume nuo savęs ir tvarkytume gamtą visi kartu, o ne po vieną tai mūsų svajonės virstų tikrove. Turėtume žaliuojančius parkus, švarų orą, visada šviečiančią saulę, turėtume daug medžių, sulauktume gaivinančio lietaus kiekvieną rytą ar vakarą. Būtume sveikesni, nebūtų gamyklų, kurios terštų aplinką, automobilių varikliai pavirstų į elektrinius variklius. Visiems užtektų vietos po saule ir žmonėms, ir gyvūnams, ir visa kas gyva.

Sukurti   elektronines  knygas ir  elektroninius sąsiuvinius. Jeigu būtų gaminama daugiau elektroninių knygų ir sąsiuvinių, tuomet butų mažiau kertama medžių. Reikia, kad  visi žmonės  rūšiuotų šiukšles ir neatidėliotų tai rytdienai, o darytų jau šiandien.

Jeigu aš pats keičiuosi ir pasaulis keičiasi aplink mane. Ko aš visiems ir linkiu.

Reklama

One response to this post.

  1. Posted by susirupines on vasario 3, 2010 at 14:59

    Vienas netikslumas – nežinia, ar buvo toks laikas, kai žmogus nežudė gyvūnų. Elektroninės knygos jau yra, tik lietuviškų gal didesnis trūkumas. Elektriniai varikliai padės, bet reikia gryninti ir visus elektros šalitinius. 🙂

    Atsakyti

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: